fbpx
AHMET GÜNDÜZAHMET GÜNDÜZAHMET GÜNDÜZ

Kurucumuz

Ahmet GÜNDÜZ
Yeminli Mali Müşavirlik

Yeminli Mali Müşavir Sorumlu Bağımsız Denetçi Ahmet GÜNDÜZ Uşak ilinin Banaz ilçesinde 1972 yılında doğdu. İlkokul ve ortaokul hayatını Uşak ilinin Banaz ilçesinde, lise öğrenimini Uşak Ticaret Lisesini birincilikle tamamladı. İTÜ Sakarya Muhasebe Meslek Yüksek Okulunu da birincilikle bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdi.

Eğitim hayatını hem okuyup hem de çalışarak tamamladı. 1991-1995 yıllarında Mali Müşavir yanında çalıştı. 1995 yılında Serbest Muhasebeci, 1996 yılında S.Muh.Mali Müşavir, 2008 yılında Yeminli Mali Müşavir ruhsatını, 2014 yılında Bağımsız Denetçi Yetkilerini aldı. Toptancı Halleri, Denetim, UFRS konularında deneyim sahibi olan YMM Ahmet GÜNDÜZ ayrıca Marka – Patent vekilidir. Marka-Patent ve Fikri Haklar konusunda ”Mevzuat ve Sınavlara Hazırlık” kitabını yazdı. Vergi ve Mesleki konularda yayınlanmış birçok makaleleri mevcuttur.

YMM Ahmet GÜNDÜZ, Uluslararası Ticaret, Bağımsız Denetim, YMM Denetimi ve Revizyon, Şirket Birleşmesi, Şirket Tasfiyeleri, Şirket Kurumsallaşması konularında çalışmalarına devam etmektedir.

Saygılarımızla,

AHMET GÜNDÜZ
YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR

Ahmet Gündüz | Yeminli Mali Müşavir
Ahmet Gündüz | Yeminli Mali Müşavir

Merkez Ofis

Hürriyet Mh. Yakacık D-100 Kuzey Yanyol Cd.
Kartal İş Merkezi No:57 Kat:3 KARTAL-İSTANBUL

Telefon

+90 216 491 56 37
+90 216 491 14 37

E-Mail

info@ahmetgunduz.com
"Herhangi bir sonuç için değil en iyi sonuç için bizi tercih edin."
About Gap
Signature Ag 1

Ahmet Gündüz

(Yönetim Kurulu Başkanı)